Backontracksport 

Back on Track võib aidata lahendada mitmesuguseid liigeseprobleeme

Ettevõtte Back on Track asutaja ja omanik on Rootsi meditsiinidoktor Erland Beselin, kellel on meditsiinivaldkonnas kogemusi juba mitukümmend aastat ning kes suure osa oma ajast on veetnud uusi ravimeid ja teraapialiike katsetades. Nüüdseks on tema firma toodetav keraamiline kangas registreeritud Welltex nime all. 

Back on Track tooteid kasutavad juba mõnda aega nii tipp- kui harrastussportlased üle kogu maailma, kuid järjest rohkem ka teised.
Firma tegevus sai alguse 2000. aastal - pärast seda, kui ettevõtte asutaja Erland Beselin mõnda aega Hiinas viibis ning sealse traditsioonilise meditsiini ravivõtetega lähemat tutvust tegi.
Firma peakontor asub Uppsalas ja tütarettevõtted on levinud juba üle terve maailma. Back on Track  omab AAA krediidireitingut, mis on Põhjamaades ettevõttele kõrgeim võimalik tunnustus.
Iga kord, kui on valminud uus keraamilise tekstiili partii, uuritakse seda mõne sõltumatu ülikooli laboratooriumis, kus mõõdetakse üle tagasipeegelduva soojuse tase ja lainepikkus. Sellisel viisil kindlustatakse toodete ühtlane kvaliteet ning efektiivsus.
Back on Track püüab pakkuda vaid parimat! Eesmärkideks on nii kvaliteet kui ka efektiivsus.
Ametlikud kodulehed
http://backontrack.com/se,
http://backontracksport.com/

Alante OÜ on Back on Track toodete ametlik maaletooja.